Pexels

Leia koolitus!

Käesolevalt lehelt leiad täpsemat infot meie juures toimuvate koolituste kohta. Oleme jaganud enda koolitused kahte rühma: kvalifikatsiooni saamist toetavad koolitused ning õpetajate professionaalset arengut toetavad koolitused.

Kvalifikatsiooni saamist toetavad koolitused pakuvad haridusvaldkonnas töötada soovijatele algseid vajaminevaid baasteadmisi ning toetavad pedagoogiliste kompetentside omandamist. Koolitused on toeks kvalifikatsiooni saamisel, kuid koolituse lõpetamisel ei saa osaleja õpetaja kutset.

Professionaalset arengut toetavad koolitused on suunatud juba koolis töötavatele õpetajatele, kellel on soov koolituste abil enda professionaalset arengut toetada. Koolitused on käimas Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi toel. Nendest koolitustest saavad osa võtta kõik õpetajad, kes kuuluvad vastava koolituse sihtrühma. Sihtrühma kuulujale on nendel koolitustel osalemine õppeteenustasuta!
Enne nendele koolitustele registreerimist kindlasti veendu, et kuulud koolituse sihtrühma!

Kvalifikatsiooni saamist toetavad koolitused

Professionaalset arengut toetavad koolitused

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

Tartu Ülikool