Kõrgkoolididaktika dotsent Mari Karmil valmis käsiraamat "Õppemeetodid kõrgkoolis"

Mari Karm: Käsiraamatu idee tekkis  õppejõudude koolitustel. Õppejõud oli väga huvitatud, kui koolitustelt õnnestus leida õppemeetodeid ja uusi võtteid, mis rikastasid nende õpetamist. Sageli ka küsiti, kust võiks õppemeetodite kohta juurde lugeda. Programmi Primus toel sai võimalikuks käsiraamatu väljaandmine. Õppemeetodite käsiraamat on jätk Primuse poolt varem välja antud käsiraamatute sarjale. Õppemeetodite käsiraamatut levitab programm Primus, see jõuab raamatukogudesse. Samuti jagatakse seda Primuse korraldatud koolitustel. Veebiversioonile pääseb ligi sellelt jsellelt lingilt:  http://primus.archimedes.ee/trykised.

Ma loodan ja kujutlen, et käsiraamat täieneb ja laieneb edaspidi - lisandub õppemeetodite kaardipakk, koguneb juurde õppejõudude kogemusi erinevatest valdkondadest ja meetodite kasutamise soovitusi, uusi ideid, paindlikke veebiversioone.

#muu

Üliõpilased on 17. detsembril oodatud kandma jõulukampsuneid