Maria Kilk

Selgusid sotsiaalteaduste valdkonna silmapaistvad tugitöötajad

Sotsiaalteaduste valdkond tunnustab juba neljandat aastat tugitöötajaid pühendumuse ja asjatundlikkusega tehtud töö eest. Silmapaistvate mitteakadeemiliste töötajate väljaselgitamiseks korraldatakse iga õppeaasta lõpus valdkonnaülene elektrooniline hääletus, kus kõik üksuse töötajad saavad anda hääle ühele kolleegile, kes on silma paistnud kõrge pühendumuse ja asjatundlikkusega.

Hääletuse tulemusel on meie üksuste kõige silmapaistvamad tugitöötajad:

Johan Skytte poliitikauuringute instituudi õppekorralduse spetsialist Aigi Hommik
Majandusteaduskonna juhiabi Riina Viilup
Pärnu kolledži õppekorralduse spetsialist Helen Viik
Narva kolledži infotehnoloogia juht Pavel Kodotšigov
Haridusteaduste instituudi infotehnoloogia spetsialist Andres Riik
Ühiskonnateaduste instituudi õppekoordinaator Kristi Juurik
Õigusteaduskonna õppekorralduse spetsialist Kerli Mangelsoo
Psühholoogia instituudi administratiivjuht Kertu Saar

Palju õnne kõigile tunnustuse saajatele!

Mari Karm - Raili Adoson.jpeg

Mari Karm pälvib presidendilt riikliku teenetemärgi

Eesti Rahva muuseum

JÄRELVAADATAV: President tunnustab üheksat Tartu Ülikooli töötajat teenetemärgiga

​Aasta teo tiitli võtsid vastu haridusteaduste instituudi juhataja Margus Pedaste ja Narva kolledži direktor Indrek Reimand.

Õpetajakoolituse erakordselt suur ja õnnestunud vastuvõtt pälvis aasta teo tiitli