Lõputöö haridusteaduste instituudis

Hea üliõpilane!

Kui sinu õppekava lõpetamise nõue on lõputöö koostamine ja kaitsmine, siis pead sa

• hiljemalt 30. septembriks valima lõputöö juhendaja (v.a eripedagoogika ja logopeedia õppekava üliõpilased),
  • koostöös juhendajaga täpsustama teema,
  • hiljemalt 31. oktoobriks või seitse kuud enne kaitsmist koostama lõputöö nõuetekohase projekti (v.a eripedagoogika ja logopeedia õppekava 1. aasta üliõpilased).

Lõputöö juhendaja võib olla magistrikraadiga või sellele vastava haridustasemega õppejõud, teadlane või spetsialist teemaga seotud valdkonnas. Kui leidsid juhendaja, kes ei ole ülikooliga seotud töölepinguga, tuleks sul leida kaasjuhendaja instituudi õppejõudude seast.

Küsimuste või probleemide korral võid pöörduda õppekorraldusspetsialistide poole.

Eripedagoogika magistritöö

Magistritöö maht alates 2020. aastast sisseastunutele on 15 EAP-d ning 2019/20. õppeaastal ja varem sisseastunutele 27 EAP-d.

Eripedagoogika ja logopeedia
20.01.2022