Skip to main content

Viljandi kultuuriakadeemia

Posti 1
71004 Viljandi linn,
Viljandimaa
EST
+372 435 5232
kultuur@ut.ee
Kadri Steinbach
õppedirektor
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 521 3055 (7150)
Reevo Maidla
haldusdirektor
MA (ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine)
+372 5167 870
Kadri Roht
õppekorralduse spetsialist
MA (kultuurikorraldus)
Liana Roos
teadustegevuse koordinaator 0,5 k
MA (andragoogika)
Ellu Roosioja
eelarve spetsialist
MA (majandusteadus)
+372 435 5234
+372 523 7941
Pauliina Perkkiö
rahvusvaheliste suhete spetsialist 0,75 k
MA (soome filoloogia)
Anu Almik
projekti- ja arenduskoordinaator
+372 5387 4717
Aet Seil
kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist
MA (turundus)
5348 4306
Indrek Ikkonen
metallitöö meister 0,6 k
MA (kultuuripärandi loovrakendused)
Krista Tamm
rahvusvaheliste suhete spetsialist (tööleping peatatud)
MA (suuline tõlge)
Evelin Lagle-Nõmm
projektijuht (tööleping peatatud) 0,75 k
MA (koreograafia)
Marvi Remmik
haridusteaduste kaasprofessor 0,5 k, kunstide ja tehnoloogia õpetaja magistriõppe programmijuht
PhD (haridusteadus)
+372 5155 395 (6460)
Celia Roose
pärimusmuusika kaasprofessor, pärimusmuusika magistriõppekava programmijuht
Karl Saks
etenduskunstide kompositsiooni ja improvisatsiooni lektor 0,75 k
MA
Ivar Männamaa
simulatsiooni ja mudeldusmängu lektor 0,75 k
PhD (haridusteadus)
Ave Matsin
rahvusliku tekstiili lektor, pärandtehnoloogia õppekava programmijuht
MA (kunst)
526 2510
Leele Välja
rahvusliku ehituse lektor 0,5 k
mag (restaureerimine)
Eilve Manglus
rahvusliku metallitöö lektor 0,75 k
MA (disain ja rakenduskunst)
Katariina Unt
näitlejatöö lektor, teatrikunsti õppekava programmijuht
Cätlin Mägi
pärimusmuusika puhkpillide lektor
MA (rahvamuusika)
Villu Talsi
pärimusmuusika kitarri ja mandoliini lektor 0,5 k
MA (pärimusmuusik-interpreet)
Marek Talts
rütmimuusika kitarri õppe lektor
MA (kunstide ja tehnoloogia õpetaja)
Eve Komissarov
teatridekoratsiooni lektor 0,5 k, teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
Anu Sööt
tantsupedagoogika lektor
PhD (haridusteadus)
+372 520 9424 (7424)
Kristi Jõeste
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k, õppekava "Kultuuripärandi loovrakendused" programmijuht, pärandtehnoloogia magistriõppekava programmijuht
MA (semiootika ja kulturoloogia)
Christi Kütt
rahvusliku tekstiili lektor 0,75 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Riina Tomberg
rahvusliku tekstiili ja tootearenduse lektor 0,25 k
MA (kunst ja kultuuriantropoloogia)
Astri Kaljus
rahvusliku tekstiili lektor 0,6 k
MA (pärandtehnoloogia)
Silvia Soro
rakendusteatri lektor 0,25 k
MA (teatrikunst ja teatripedagoogika)
Taavet Jansen
etenduskunstide multimeedia lektor 0,5 k
Mda (koreograafia)
Liina Saar
laulu ja hääleseade lektor
MA (muusikapedagoogika)
Ele Viskus
etenduskunstide rakendusteooria lektor 0,6 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Marko Mägi
rütmimuusika teooria lektor, muusika õppekava programmijuht
MA (muusikaõpetaja)
+372 5635 8103
Madis Rennu
pärandtehnoloogia nooremlektor 0,75 k
MA (etnoloogia)
+372 502 3176
Piret Viirpalu
kunstiõpetuse ja metoodika nooremlektor 0,25 k
MA (pedagoogika)
Marko Lõhmus
kultuurikorralduse ja kultuuripoliitika nooremlektor 0,5 k
Lii Araste
kogukonnatöö nooremlektor 0,75 k, kogukonnahariduse ja huvitegevuse õppekava programmijuht
MA (kommunikatsioon)
Jorma Sarv
kultuurikorralduse nooremlektor 0,5 k, kultuurikorralduse õppekava programmijuht
Diana Tuulik
materjaliõpetuse nooremlektor 0,35 k
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
Inna Raud
rahvarõiva nooremlektor 0,5 k
MA (pärandtehnoloogia)
Marko Veisson
sotsiaalantropoloogia ja teadustöö metodoloogia nooremlektor 0,35 k
MA (sotsioloogia)
Liana Roos
teadustöö metoodika nooremlektor 0,25 k
MA (andragoogika)
Kai Valtna
tantsuteooria õpetaja 0,5 k, tantsukunsti õppekava programmijuht
+372 435 5266
Sergei Drõgin
seikluskasvatuse õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Piret Eit
noorsootöö metoodika õpetaja 0,75 k
MA (noorsootöö ja sotsiaalne võrdsus)
Madis Arukask
Madis Arukask
kultuuriuuringute teadur 0,25 k
PhD (eesti ja võrdlev rahvaluule)
Kadri Tüür
pärandtehnoloogia teadur 0,4 k
PhD (semiootika ja kultuuriteooria)
Andres Rõigas
loovettevõtluse teadur 0,7 k
MSc (geograafia)
5342 0346 (3346)
Kadri Steinbach
heli- ja visuaaltehnoloogia õppekava programmijuht
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 521 3055 (7150)
Tiiu Tamm
etenduskunstide õppekava programmijuht
524 6543
Juko-Mart Kõlar
loomeettevõtluse ja juhtimise lektor (tööleping peatatud)
PhD (juhtimisteadus)