Haridusteaduste instituudi uudised

Taseme- ja täiendusõppevõimalused haridusjuhtidele
Tartu Ülikoolis loodi haridusinnovatsiooni töörühm
  • uudis
Eripedagoogika ja logopeedia õppekava infotund toimub veebis 14. juunil 2024 a kl 15.
  • uudis
Kutseõpetaja õppekava infotund toimub veebis 11. juunil 2024 a kl 16.
  • uudis
Koolieelse lasteasutuse õpetaja õppekava infotund toimub veebis 30. mail 2024 a kl 14.
  • uudis
Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis õppekava infotund toimub veebis 28. mail 2024 a kl 14.
  • uudis
Instituudi õppekavade infotunnid toimuvad veebis 23. maist 14. juunini.
  • uudis
Klassiõpetaja õppekava infotund toimub veebis 27. mail 2024 a kl 15.
  • uudis
Põhikooli mitme aine õpetaja õppekava infotund toimub veebis 23. mail 2024 a kl 14.
  • uudis
Haridusteaduste instituut noppis digiõppe tipptaseme kursuse tiitli.
  • #koostöö
  • #tunnustamine
  • #ühiskonnale
  • uudis
Kaasava hariduse õppekava infotund toimub veebis 23. mail 2024 a kl 16.
  • uudis
21. maist 11. juunini on haridusteaduste instituudis üleval Tartu Maarja kooli laste näitus „Õppimine on kunst“.
  • uudis
Kaasava hariduse õppekava infotund toimub veebis 23. mail 2024 a kl 16.
  • uudis
Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“ kulmineerus 18. mail ühislaulmisega peahoone ees, rongkäiguga läbi linna ja peoga ülikooli spordihoones.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
Internetiturvalisuse õppus DigiÄKK täitis Tähtvere pargi õpihimuliste koolieelikutega
  • #ühiskonnale
  • uudis
Laupäeval toimub suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“. Õhtuse peo avab suurejooneline avaetendus, mille ettevalmistusi tutvustab videos lavastaja Tanel Jonas.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
6.-10. mail 2024 külastasid haridusteaduste instituuti 25 tegevõpetajat Belgiast.
  • #täiendusõpe
  • uudis
„Õpetajaamet on värvikas ja mitmekülgne. Võib ju olla, et iga päev on samad tunnid ja õpilased, aga palju oleneb sellest, milline meeleolu on klassis,“ räägib õpetajaks õppiv Brigitta Tikku.
  • uudis
6.-7. mail toimus Kubijal haridusteaduste instituudi arenguseminar, kus instituudi töötajad avasid ühistes aruteludes väärtuste, koostöö, turvatunde ja töökultuuri tähendust ning olulisust oma töös.