Lõputööde kaitsmised ja lõpueksamid

Kevadised kaitsmiste ja lõpueksamite ajad

NB! Komisjonide koosseisud on kooskõlastamisel erialaliitudega ja seetõttu võib komisjonide koosseisudes muudatusi tulla.

BAKALAUREUSEÕPE

Eripedagoogika ja logopeedia
esimees:
Kaja Pastarus, nooremlektor 
liikmed:
Tea Ausin, nooremlektor 
Triin Kivirähk, nooremlektor 
Lagle Lehes, nooremlektor 
Eksam toimub 7. juunil 2024.

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis 
esimees:
Liina Lepp, kaasprofessor, programmijuht 
liikmed:
Karmen Kalk, lektor 
Piret Einpaul, nooremlektor 
Maigi Vija, nooremlektor, humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna esindaja 
Kaitsmised toimuvad 30. ja 31. mail 2024.

Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis 
esimees:
Leo Siiman, kaasprofessor 
liikmed:
Moonika Teppo, loodusteadusliku hariduse projektijuht
Piret Luik, informaatika didaktika professor
Kaitsmised toimuvad 6. ja 7. juunil 2024.

Koolieelse lasteasutuse õpetaja 
1. komisjon: 
esimees:
Irja Vaas, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Maarja Sõrmus, haridusteaduste nooremteadur
Külli Hiiemäe-Metsar, nooremlektor                
Õpetajate Liidu esindaja 

2. komisjon 
esimees:
Tiia Krass, nooremlektor 
liikmed:
Esta Sikkal, nooremlektor 
Ave Avalo, õpetaja 
Õpetajate Liidu esindaja 
Kaitsmised toimuvad 27.–29. mail 2024.

Kutseõpetaja  
esimees:
Liana Roos, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Karmen Trasberg, lektor 
Diana Eller, nooremlektor 
Kaitsmised toimuvad 6. ja 7. juunil 2024.

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE JA MAGISTRIÕPE 

Eripedagoogika ja logopeedia magistritööde kaitsmine 
esimees:
Marika Padrik, kaasprofessor 
liikmed:
Evelyn Kiive, professor 
Pille Häidkind, lektor 
Kaja Pastarus, nooremlektor 
Merje Viigand, nooremlektor 
Anna Maria Ülviste, nooremlektor 
Birgit Kaasik, Eesti Logopeedide Ühingu esindaja 
Liina Õmblus, Eesti Eripedagoogide Liidu esindaja 
Kaitsmised toimuvad 5. ja 6. juunil 2024.
 
Eripedagoogika ja logopeedia magistrieksam 
esimees:
Triin Kivirähk, nooremlektor 
liikmed:
Evelyn Kiive, professor 
Marika Padrik, kaasprofessor 
Pille Häidkind, lektor 
Tea Ausin, nooremlektor 
Lagle Lehes, nooremlektor 
Kristina Kutsar, nooremlektor 
Kaja Pastarus, nooremlektor 
Merje Viigand, nooremlektor 
Anna Maria Ülviste, nooremlektor 
Aaro Nursi, Eesti Logopeedide Ühingu esindaja 
Liina Õmblus, Eesti Eripedagoogide Liidu esindaja 
Eksam toimub 3. ja 4. juunil 2024. 

Haridusinnovatsioon 
esimees:
Katrin Saks, kaasprofessor 
liikmed:
Pihel Hunt, nooremlektor, programmijuht 
Maria Jürimäe, nooremlektor
Ülle Matsin, üldhariduspoliitika osakonna juhataja, Haridus- ja teadusministeerium 
Kaitsmised toimuvad 30. ja 31. mail 2024. 

Haridustehnoloogia  
esimees:
Emanuele Bardone, kaasprofessor, programmijuht 
liikmed:
Leo Siiman, kaasprofessor 
Pirjo Mõttus, nooremteadur
Kaitsmised toimuvad 11. ja 12. juunil 2024.

Kaasava hariduse õppekava lõpueksam  
1. komisjon, KELA õpperühm 
esimees:
Gerli Silm, lektor 
liikmed:
Tiina Kivisalu 
Tiina Trees

2. komisjon, KELA õpperühm 
esimees:
Pille Nelis, nooremlektor 
liikmed:
Marju Järvpõld
Killu Teras

3. komisjon, KOOLI õpperühm 
esimees:
Tiina Kivirand, lektor 
liikmed:
Astrid Külaots 
Marge Matson 

4. komisjon, KOOLI õpperühm 
esimees:
Margus Pedaste, professor 
liikmed:
Tiiu Leibur, doktorant, Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja 
Anne Aasamets

5. komisjon, KOOLI õpperühm 
esimees:
Liina Lepp, kaasprofessor 
liikmed:
Kadri Linder
Vilve Pohla, Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja

Eksam toimub 7. juunil 2024.

Klassiõpetaja 
esimees:
Aigi Kikkas, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Merle Taimalu, kaasprofessor 
Ilona Võik, õpetaja 
Kaire Jõgi, nooremlektor 
Õpetajate Liidu esindaja 
Kaitsmised toimuvad 29. ja 30. mail 2024. 

Põhikooli mitme aine õpetaja 
esimees:
Kristi Kõiv, kaasprofessor, programmijuht 
liikmed:
Rain Mikser, kaasprofessor 
Liis Leilop, nooremlektor 
Õpetajate Liidu esindaja 
Kaitsmised toimuvad 6. ja 7. juunil 2024.

Õpetajaharidus, lõputööde kaitsmine ja lõpueksam 
esimees:
Pille Nelis, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Tiina Kivirand, lektor 
Piret Einpaul, nooremlektor 
Kaitsmised ja eksam toimuvad 10. juunil 2024. 

Joonas Asumets ja Hele-Mai Viltrop, kõrvuti portreed

Gümnaasiumist ülikooli, ülikoolist unistusteni

mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused