Lõputööde kaitsmised ja lõpueksamid

Kevadised kaitsmiste ja lõpueksamite ajad

BAKALAUREUSEÕPE

Eripedagoogika ja logopeedia
esimees:
Kaja Pastarus, nooremlektor 
liikmed:
Tea Ausin, nooremlektor 
Triin Kivirähk, nooremlektor 
Lagle Lehes, lektor 
Eksam toimub 7. juunil 2024.

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis
Kaitsmised toimuvad 30. ja 31. mail 2024. 
Ajakava
esimees:
Liina Lepp, kaasprofessor, programmijuht 
liikmed:
Karmen Kalk, lektor 
Piret Einpaul, nooremlektor 
Maigi Vija, nooremlektor, humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna esindaja 

Loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis
Kaitsmised toimuvad 6. ja 7. juunil 2024.
Ajakava
esimees:
Leo Siiman, kaasprofessor 
liikmed:
Moonika Teppo, loodusteadusliku hariduse projektijuht
Piret Luik, informaatika didaktika professor

Koolieelse lasteasutuse õpetaja 
Kaitsmised toimuvad 27.–29. mail 2024.
1. komisjon: 
esimees:
Irja Vaas, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Maarja Sõrmus, nooremlektor
Külli Hiiemäe-Metsar, nooremlektor 
27. mai ajakava
28. mai ajakava
29. mai ajakava

2. komisjon 
esimees:
Tiia Krass, nooremlektor 
liikmed:
Esta Sikkal, nooremlektor 
Ave Avalo, õpetaja 
27. mai ajakava
28. mai ajakava
29. mai ajakava

Kutseõpetaja
Kaitsmised toimuvad 6. ja 7. juunil 2024.
Ajakava
esimees:
Liana Roos, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Karmen Trasberg, lektor 
Diana Eller, nooremlektor 

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE JA MAGISTRIÕPE 

Eripedagoogika ja logopeedia magistritööde kaitsmine
Kaitsmised toimuvad 5. ja 6. juunil 2024.
Ajakava
esimees:
Marika Padrik, kaasprofessor 
liikmed:
Evelyn Kiive, professor 
Pille Häidkind, lektor 
Lagle Lehes, lektor
Kaja Pastarus, nooremlektor 
Merje Viigand, nooremlektor 
Anna Maria Ülviste, nooremlektor 
Birgit Kaasik, Eesti Logopeedide Ühingu esindaja 
Anneli Paulus, Eesti Logopeedide Ühingu esindaja (06.06.24) 
Liina Õmblus, Eesti Eripedagoogide Liidu esindaja (05.06.24)
 
Eripedagoogika ja logopeedia magistrieksam 
esimees:
Triin Kivirähk, nooremlektor 
liikmed:
Evelyn Kiive, professor 
Marika Padrik, kaasprofessor 
Pille Häidkind, lektor 
Tea Ausin, nooremlektor 
Lagle Lehes, lektor 
Kristina Kutsar, nooremlektor 
Kaja Pastarus, nooremlektor 
Merje Viigand, nooremlektor 
Anna Maria Ülviste, nooremlektor 
Aaro Nursi, Eesti Logopeedide Ühingu esindaja 
Liina Õmblus, Eesti Eripedagoogide Liidu esindaja 
Eksam toimub 3. ja 4. juunil 2024. 

Haridusinnovatsioon
Kaitsmised toimuvad 30. ja 31. mail 2024.
30. mai ajakava, vaata kaitsmist veebist
31. mai ajakava, vaata kaitsmist veebist
esimees:
Katrin Saks, kaasprofessor 
liikmed:
Pihel Hunt, nooremlektor, programmijuht 
Maria Jürimäe, nooremlektor
Ülle Matsin, üldhariduspoliitika osakonna juhataja, Haridus- ja teadusministeerium 

Haridustehnoloogia  
esimees:
Emanuele Bardone, kaasprofessor, programmijuht 
liikmed:
Leo Siiman, kaasprofessor 
Pirjo Mõttus, nooremteadur
Kaitsmised toimuvad 11. ja 12. juunil 2024.

Kaasava hariduse õppekava lõpueksam 
Portfooliote kaitsmiskomisjonid:
1. komisjon, KELA õpperühm 
esimees:
Gerli Silm, lektor 
liikmed:
Tiina Kivisalu; Tartu la Helika õppejuht, liikumisõpetaja; Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja kutsekomisjonis
Tiina Trees, Elva Perekeskuse juhataja

2. komisjon, KELA õpperühm 
esimees:
Pille Nelis, nooremlektor 
liikmed:
Marju Järvpõld, Tartu la. Helika muusikaõpetaja; Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja
Killu Teras, Tartu Karlova kooli klassiõpetaja

3. komisjon, KOOLI õpperühm 
esimees:
Tiina Kivirand, nooremlektor 
liikmed:
Astrid Külaots, Konguta kooli klassiõpetaja
Marge Matson, Risti kooli klassiõpetaja

4. komisjon, KOOLI õpperühm 
esimees:
Margus Pedaste, professor 
liikmed:
Tiiu Leibur, doktorant, Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja 
Anne Aasamets, Kilingi-Nõmme gümnaasiumi matemaatikaõpetaja, Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja

5. komisjon, KOOLI õpperühm 
esimees:
Liina Lepp, kaasprofessor 
liikmed:
Kadri Linder, Kõpu põhikooli õpetaja
Vilve Pohla; Tartu rakendusliku kolledži õpetaja; Õpetajate Liidu kutse taotlejate kompetentsuse hindaja

Tegevusuuringute kaitsmiskomisjonid:
1. komisjon – KOOLI õpperühm
esimees:
Margus Pedaste, professor
liikmed:
Mari Karm, kaasprofessor
Astrid Külaots, Konguta kooli klassiõpetaja

2. komisjon – KOOLI õpperühm
esimees:
Tiina Kivirand, lektor 
liikmed:
Liina Lepp, kaasprofessor
Marge Matson, Risti kooli klassiõpetaja

3. komisjon – KELA õpperühm
esimees:
Pille Nelis, nooremlektor
liikmed:
Gerli Silm, lektor
Killu Teras, Tartu Karlova kooli klassiõpetaja

Eksam toimub 7. juunil 2024.

Klassiõpetaja 
Kaitsmised toimuvad 29. ja 30. mail 2024. 
29. mai ajakava
30. mai ajakava
esimees:
Aigi Kikkas, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Merle Taimalu, kaasprofessor 
Ilona Võik, õpetaja 
Kaire Jõgi, nooremlektor

Põhikooli mitme aine õpetaja, lõputööde kaitsmine ja lõpueksam
Kaitsmised toimuvad 6. ja 7. juunil 2024.
Ajakava
esimees:
Kristi Kõiv, kaasprofessor, programmijuht 
liikmed:
Rain Mikser, kaasprofessor 
Liis Leilop, nooremlektor  

Õpetajaharidus, lõputööde kaitsmine ja lõpueksam
esimees:
Pille Nelis, nooremlektor, programmijuht 
liikmed:
Tiina Kivirand, lektor 
Piret Einpaul, nooremlektor 
Kaitsmised ja eksam toimuvad 10. juunil 2024.