Haridusasutuse juhtimise alused

Maht: 240 akadeemilist tundi (126 tundi auditoorset, 114 tundi iseseisvat tööd)
Sihtrühm: Kõik juhtimiskompetentsidest huvitatud
Kursuse toimumine: 14. september 2023 - 14. august 2024.
14.-15. september, 13.-14. oktoober, 17.-18. november, 7.-8. detsember 2023a, 11.-12. jaanuar, 8.-9. veebruar, 14.-15. märts, 9.-10. mai 2024. Aprilli ja augusti kaks kuupäeva täpsustuvad.
Toimumiskoht: Jakobi 5, Tartu ja veebikeskkond Zoom või BBB

Koolituse eesmärk: Kursus toetab lasteasutuse, põhikooli ja gümnaasiumi direktori/ lasteasutuse, põhikooli ja gümnaasiumi õppealajuhataja juhtimiskompetentside omandamist.

Koolituse sisu:
Organistasiooni arengu juhtimine
Õpikeskkonna kujundamine
Personalijuhtimine
Ressursside juhtimine
Enesejuhtimine
Portfoolio "Haridusasutuse juhi kompetents" kaitsmine

Täiendusõppeprogrammi läbinud õppija:
- tunneb süsteemse juhtimise aluseid, õppeasutuse strateegilise juhtimise põhimõtteid, enamlevinud mudeleid;
- teab lapse arengut toetava keskkonna kujundamise põhimõtteid;
- oskab luua paindliku süsteemi töötajate professionaalse arengu hindamiseks ja toetamiseks;
- teab motiveeriva töökeskkonna kujundamise põhimõtteid;
- on teadvustanud ressursside juhtimise põhialuseid;
- mõtestab enda jaoks enesejuhtimise olemust ja oskusi ning reflekteerib oma kogemusi;
- on koostanud Haridusasutuse juhi kompetentsimudeli põhjal portfoolio.

Lõpetamise tingimused: Kursuse lõpetanuks loetakse vähemalt 16 õppepäeval osalenud ning portfoolio esitanud ja kaitsnud ning õpiväljundid saavutanud õppija.

Õppejõud-koolitajad: Tartu Ülikooli õppejõud ja praktikud TÜ partnerõppeasutustest
Väljund: Koolituse õppekava täitnud õppijad saavad Tartu Ülikooli digitaalse täiendusõppe tunnistuse.

Maksumus: 1380€.
NB! Kui koolituse eest tasub juriidiline isik, siis palume kindlasti täpsustada ka maksjat. Haridusasutuste puhul palume anda teada, kas maksjaks on haridusasutus või haridusasutust haldav omavalitsus!

KURSUS ON TÄITUNUD!
Ootenimekirja registreerumiseks võtke ühendust marge.kimmel@ut.ee või 737 6446

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

Tartu Ülikool