Autor:
Maarja Vaikmaa

Tagasiside toimunud kursustele

Tutvu varasemate täiendusõppijate tagasisidega kursustele.

Täienduskoolitus "Haridusasutuse juhtimise alused"
Oma kogemust jagab Tallinna Rahvusvahelise Kooli õppe-ja personalijuht Kerli Liksor. Vaata VIDEOST lähemalt, mida kursusel osalemine annab ja miks Kerli Liksor kursust ka teistele soovitab. 

 

Täienduskoolitus "Eelkoolipedagoogika"
Oma kogemust jagab Lohkva lasteaia juhtivõpetaja Kertu Pehlak. Vaata VIDEOST lähemalt, kuidas kursusel õppimine tema elu muutis ja miks Kertu Pehlak kursusel osalemist ka teistele soovitab.

Oma õppimiskogemust "Eelkoolipedagoogika" kursusel jagas meiega ka Keily Türnpu, kes sõnas järgmist:
"Eelkoolipedagoogika kursusel osalemine andis mulle kindlasti juurde teadmisi ning oskusi, kuidas veel paremini teha oma tööd lasteaias. Andis ka kinnitust ja enesekindlust, et ma teen õiget asja ehk töötan koos lastega. Mulle väga meeldis see, et me saime loenguid inimestelt, kes töötavad või on olnud tööl lasteaias ja kõige paremini jäävad ju meelde need loengud, kus sa kuuled reaalseid näiteid, mis on elus juhtunud. Igav ei hakanud kordagi ja ootasin igat loengut põnevusega. Saime ka palju lisamaterjale, mida olen ka proovinud oma lastega teha (näiteks erinevad kunstitegevused). Aitäh teadmisterohke ning põneva kursuse eest!"

Image
Tartu Ülikooli haridusteaduste instituut

Fotol on tagasisidet jaganud Keily Türnpu (foto erakogust).