Üliõpilased on 17. detsembril oodatud kandma jõulukampsuneid

Sel reedel, 17. detsembril tähistatakse rahvusvahelist jõulukampsunite päeva. Seetõttu kutsub instituut koos Tiksuga kõiki üliõpilasi sel koolipäeval kandma värvikirkaid, sädelevaid ja ennekõike naljakaid jõulukampsuneid, et muuta üheskoos aasta viimased koolipäevad meeldejäävaks.

Üleskutsega on oodatud liituma ka kõik distantsõppel osalejad, sest jõulurõõmu ei ole kunagi liiga palju. Viska pintsak nurka, pane jõulumuusika mängima, keeruta paar tiiru kuusekarda ümber vöö ja puista end üle tähesäraga – sel päeval ei pea sa oma loovust tagasi hoidma!

Jaga jõulurõõmu ka teistega! Kõigi vahel, kes postitavad endast jõulukampsunis sel päeval sotsiaalmeediasse pildi või story ja märgivad sellel #haridusteadusteinstituut, loositakse välja kingikott ülikooli meenetega. Võitjaga võetakse ühendust sotsiaalmeedia profiili kaudu.

Veendu, et ka sinu kursusekaaslased seda päeva maha ei magaks!