Konverents "Liitev klass, liitev kool"

11.aprillil 2018 kell 10.30-16.00 Tartu Loodusmajas (Lille 10)

Konverentsi kava

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis veebruarist novembrini 2017 toimunud koolitus "Liitev klass, liitev kool" lõpeb konverentsiga
11.aprillil 2018 Tartu Loodusmajas. Konverentsile on oodatud kõik koolitusel osalenud koolid, et vahetada kogemusi sellest, kuidas koolitusel õpitu on praktikas rakendunud. Samuti ootame osalema teiste koolide esindajaid, kelle jaoks uussisserändajate teema on aktuaalne.

Konverents toimub projekti AMIF2016-12 "Uussisserändajate kohanemise toetamine koolis" raames. Projekti kaasrahastab Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning Eesti Vabariigi Siseministeerium. Konverents on osalejale õppeteenus tasuta.

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

Tartu Ülikool

Aktiivse ainetunni digiamps: erivajadusega lapse tunni rikastamine aktiivsete tegevustega

Tartu Ülikool