Pixabay

VII üle-eestiline sotsiaalpedagoogide teaduskonverents "Sotsiaalpedagoogilt sotsiaalpedagoogile - mõtted ja teod"

-

2. mail 2023 leiab Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis taas aset üle-eestiline sotisaalpedagoogide teaduskonverents. Seekordse konverentsi eesmärgiks on tutvustada kogemusi sotsiaalpedagoogilise töö teooria ja praktika integreerimisel. Osalema on oodatud sotsiaalpedagoogid ning haridus- ja sotsiaalvallas töötavad spetsialistid, õpetajad, õppejõud, üliõpilased, aga ka teised huvilised.

Konverents on osalejatele osalustasuta!

Registreerunud osalejad saavad Tartu Ülikooli tõendi ja esinejad soovi korral teatise.

Konverentsile on kõigil võimalik esitada teemakohaseid teese ettekanneteks ja töötubade läbiviimiseks.

Teesid

Ettekannetena saab kuulata nii sotsiaalpedagoogiliste uuringute tutvustusi kui ka sotsiaalpedagoog tööst üles kerkinud oluliste teemade tutvustusi.

Konverentsi teesid on leitavad siit:

Konverentsi ajakava

10.30 - 11.00 Registreerumine
11.00 - 13.00 Plenaaristung, Jakobi 5 ruum A115/116
13.00 - 14.00 Lõuna, Jakobi 5
14.00 - 17.00 Töötoad, Jakobi 5 ruumid A115/116, B148, A218/219 ja A306

Täpsem ajakava koos töötubade jaotusega on leitav siit:

Registreerumine konverentsile on lõppenud!

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

Tartu Ülikool

Aktiivse ainetunni digiamps: erivajadusega lapse tunni rikastamine aktiivsete tegevustega

Tartu Ülikool