Neli haridusteaduste instituudi liiget pälvisid Tartu Ülikooli aumärgi

Reedel, 28. oktoobril kuulutati välja Tartu Ülikooli teenetemärkide kavalerid ning nende hulgas on ka neli haridusteaduste instituudi liiget.

Tartu Ülikooli aumärgi pälvisid haridusteaduste instituudi didaktika lektor Liina Lepp, logopeedia kaasprofessor Marika Padrik, õppekorralduse spetsialist Ranet Rõõmusaar ning käsitöö ja kodunduse didaktika nooremlektor Irja Vaas.

Head kolleegid, õnnitleme teid ja tunneme uhkust teie saavutuste üle!

Tartu Ülikooli aumärgiga tunnustatakse kavalere suurepäraste töötulemuste või märkimisväärse panuse eest ülikooli tegevusse. Kõigi 2022. aasta Tartu Ülikooli teenetemärkide kavaleridega saab tutvuda siin.

Mari Karm - Raili Adoson.jpeg

Mari Karm pälvib presidendilt riikliku teenetemärgi

Eesti Rahva muuseum

JÄRELVAADATAV: President tunnustab üheksat Tartu Ülikooli töötajat teenetemärgiga

​Aasta teo tiitli võtsid vastu haridusteaduste instituudi juhataja Margus Pedaste ja Narva kolledži direktor Indrek Reimand.

Õpetajakoolituse erakordselt suur ja õnnestunud vastuvõtt pälvis aasta teo tiitli