Yan Krukau, pexels.com

Aktiivse ainetunni digiamps: liikuma panevaid ülesandeid sotsiaalainete tundidesse

Maht: 2 tundi
Sihtrühm: II, III ja IV kooliastme sotsiaalainete õpetajad.

Koolituse toimumine: 5. märtsil kell 15.15-16.45.
Toimumiskoht: Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom.

Koolituse eesmärk: Osalejatele tutvustatakse võimalusi, kuidas erinevate meetoditega on võimalik sotsiaalainete tunde muuta mitmekesisemaks ja liikuvamaks. Ühelt poolt muudavad uued meetodid õpilaste jaoks tunnid huvitavamaks, kuid samas pakuvad ka vajalikku liikumise elementi.

Koolituse sisu:
Valikulaud
Klassiaknad sõnapilvedeks
Kui pikk sa oled? Ettekannete teemade valimine
Koostöine essee tegemine
Teemantikujuline diagramm
Fakebook
Pildi avalikustamine
Õhupalli diskussioonid
Heksagoonidega õppimine
Teadmiste kuubik
Tähestiku väljakutse
Juhuslik küsimuste küsimine
Kiirkohting
Võimalus kokkuvõtteks: väljapääsupilet

Täiendusõppeprogrammi läbinud õppija:
- on tutvunud võimalustega kasutada erinevaid liikumisega seotud meetodeid, mida saab rakendada sotsiaalainete tundides;
- võtab kaasa julgust ja soovi proovida uusi meetodeid oma planeeritud õppetegevustes ning rikastab sellega enda läbiviidud õppetegevusi.

Lõpetamise tingimused: Osalemine õppetöös kogu koolituse vältel.

Õppejõud-koolitajad: Kristiina Vaikmets

Väljund: Koolituse läbinud ja õppekava täitnud õppijad saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe digitaalse tõendi.

Maksumus: 28€
NB! Kui koolituse eest tasub juriidiline isik, siis palume kindlasti täpsustada ka maksjat. Haridusasutuste puhul palume anda teada, kas maksjaks on haridusasutus või haridusasutust haldav omavalitsus!

REGISTREERUN KOOLITUSELE

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

Tartu Ülikool

Aktiivse ainetunni digiamps: erivajadusega lapse tunni rikastamine aktiivsete tegevustega