Emanuele Bardone

Rahvusvahelisele haridustehnoloogia konverentsile kutsutakse esitama artikleid

18. märtsini saab esitada artikleid Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis toimuvale rahvusvahelisele konverentsile „International Conference of Innovative Technologies and Learning“ (ICITL 2024).

Konverents annab võimaluse haridusteaduse, arvutiteaduse ja haridustehnoloogia teadlastel jagada kogemusi tipptehnoloogiate rakendamisest õppimises. Konverentsil esitletavate tööde tulemused annavad teadlastele ja praktikutele teadmisi tõhusamate õpikeskkondade loomiseks.

Konverentsile oodatud artiklite teemadering on lai, neuroteadusest hariduses kuni mängupõhise õppimiseni. ICITLi tehniline programmikomitee võtab vastu täismahus artikleid (kuni 10 lk) või lühiartikleid (kuni 6 lk).

Konverentsile valitud tööd avaldatakse Springeri sarjas Lecture Notes in Computer Science (LNCS), mis on indekseeritud ISI Conference Proceedings Citation Indexi, Scopuse, EI Engineering Indexi, Google Scholari, DBLP poolt.

Konverentsi juhatuses on haridustehnoloogia professor Margus Pedaste. Programmikomitee juhtide hulka kuulub haridustehnoloogia kaasprofessor Emanuele Bardone.

Konverents toimub 14.-16. augustil ja sellele registreerumine algab 1. aprillil. Artikleid saab esitada 18. märtsini.

Lisateavet saab konverentsi kodulehelt.

Rahvusvaheline haridustehnoloogia konverents "International Conference of Innovative Technologies and Learning“ (ICITL 2024)

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis toimub 14.–16. augustil rahvusvaheline konverents „International Conference of Innovative Technologies and Learning“ (ICITL 2024).
Pirjo Mõttus

VIDEO. Miks õppida haridustehnoloogiat?