Johan Paul Hion

Jaanuaris toimub esimene välisvilistlaste loengusari

Jaanuaris toimuvatel veebikohtumistel vestlevad võõrkeelsete bakalaureuse- ja magistriõppekavade vilistlased oma kogemustest Tartu Ülikoolis ja annavad valitud teemal loengu.

Tartu Ülikooli võõrkeelsete õppekavade vilistlasi on maailmas tuhandeid. Paljud neist on pärast lõpetamist jäänud ka Eestisse. Loengusarja käigus kuulevad tulevased üliõpilased meie välisvilistlaste kogemustest Tartu Ülikoolis ja saavad vilistlase valitud teema kohta rohkem teada. Mõnda võõrkeelset õppekava tutvustab vilistlase asemel programmijuht või teise õppekava lõpetanu.

Veebikohtumised on inglise keeles. Õppekava „Vene keele õpetamine võõrkeelena“ tutvustav kohtumine toimub vene keeles.

Vajalik on registreerimine. Selleks tuleb ajakavas valida soovitud veebiseminari link ja täita tutvustuse all olev veebivorm.

Kõik kellaajad on Eesti aja järgi (GMT+2).

10 January 2023

11 January 2023

12 January 2023

16 January 2023

17 January 2023

18 January 2023

19 January 2023

Alates jaanuarist saab kandideerida võõrkeelsetele õppekavadele. Vastuvõtt eestikeelsete õppekavade alusel õppimiseks algab 1. veebruaril.

Viivika Keskküla

Õpetaja Viivika: kui õpid seda ametit armastama, siis armastab see sind täiega vastu

Maria Toom

Õpetaja Maria: õpetajana näed, et sinu südamesse mahub väga palju inimesi