Tartu Ülikooli haridusteaduste instituut

Haridusteaduste instituut tunnustas kümmet staažikat töötajat

Haridusteaduste instituut tunnustas 18. detsembri jõuluüritusel kümmet töötajat, kes on pühendunud instituudi järjepidevale arengule ja tähistavad sel aastal tööjuubeleid.

Eripedagoogika lektor Pille Häidkind sai tunnustuse kahekümne, inglise keele algõpetuse nooremlektor Tiia Krass viieteist ja haridustehnoloogia kaasprofessor Leo Aleksander Siiman kümne tööaasta täitumise eest instituudis.

Viis aastat tööstaaži täitus sel aastal seitsmel töötajal: eripedagoogika nooremlektoril Kairi Kaljustel, kaasava hariduse nooremlektoril Tiina Kivirannal, eripedagoogika nooremlektoril Kristina Kutsaril, logopeedia nooremlektoril Lagle Lehesel, lastekirjanduse nooremlektoril Mari Niitral, kutsepedagoogika nooremlektoril Liana Roosil ning matemaatika didaktika ja haridusteaduste nooremlektoril Maarja Sõrmusel.

Mari Karm - Raili Adoson.jpeg

Mari Karm pälvib presidendilt riikliku teenetemärgi

Eesti Rahva muuseum

JÄRELVAADATAV: President tunnustab üheksat Tartu Ülikooli töötajat teenetemärgiga

​Aasta teo tiitli võtsid vastu haridusteaduste instituudi juhataja Margus Pedaste ja Narva kolledži direktor Indrek Reimand.

Õpetajakoolituse erakordselt suur ja õnnestunud vastuvõtt pälvis aasta teo tiitli