Sven Paulus

JÄRELVAADATAV: loodusteadusliku hariduse teadlase professor Marcia C. Linni avalik loeng haridusteaduste instituudis

Loodusteadusliku hariduse tuntumaid teadlasi professor Marcia C. Linn pidas novembris Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis avaliku loengu „Õpiprotsessi kujundamine eesmärgiga edendada lõimitud arusaama loodusteadusest ja sotsiaalsest õiglusest“.

Marcia C. Linn on haridusteaduste professor California Ülikoolis Berkeleys. Ta on omandanud doktorikraadi Lee Cronbachi juhendamisel Stanfordi Ülikoolis ja töötanud Genfis Jean Piaget’ töörühmas. Linn on kirjutanud arvukalt mõjukaid teadusartikleid ja raamatuid haridusteaduste valdkonnas ning ta on veebipõhise uurimusliku õppekeskkonna WISE looja.

Järelvaata loengut:
Õppematerjalide tutvustamine haridustöötajatele Rakveres

Valminud on teaduspõhised materjalid kliimamuutustega seotud õppetegevuseks eri haridusastmetel

Rahvusvaheline haridustehnoloogia konverents "International Conference of Innovative Technologies and Learning“ (ICITL 2024)

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis toimub 14.–16. augustil rahvusvaheline konverents „International Conference of Innovative Technologies and Learning“ (ICITL 2024).