Projekti Girl Power raames toimus Tartus rahvusvaheline ideede genereerimise seminar gümnaasiumitüdrukutele

Eesti ja Läti gümnaasiumitüdrukud ja nende õpetajad kohtusid Tartus rahvusvahelisel ideede genereerimise seminaril.

Oma teekonda ettevõtjaks saamisel jagasid suurepärased naisettevõtjad Inger Udeküll (Ingel Drinks OÜ), Kati Orav (Creativity Catcher), Marilin Berg (Others) ja üllatuskülalisena jagas enda kogemust MTÜ Mondo haridusprogrammide koordinaator Valerie Kyolaba Ugandast.

Täname osalenud õpilasi, õpetajaid, eksperte ja päevajuht Errit Kuldkeppi!

Girl Power projekt on suunatud 15-18-aastaste Eesti ja Läti tüdrukute ettevõtlikkuse edendamisele. Projekti viivad koostöös ellu Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni keskus ja Latvian University of Life Sciences and Technology.  Projektitegevusi toetab Interregi Kesk-Läänemere Programm.

Õppematerjalide tutvustamine haridustöötajatele Rakveres

Valminud on teaduspõhised materjalid kliimamuutustega seotud õppetegevuseks eri haridusastmetel

Õiglase ülemineku fondi toel saab iga seitsmes Ida-Viru tööealine osaleda tasuta täienduskoolitusel