TÜ haridusteaduste instituut kutsub gümnasiste tudengeid varjutama

Koolivaheajal, 24.-28. oktoobril kutsuvad haridusteaduste instituudi tudengid üldise Tartu Ülikooli tudengivarju kampaania raames gümnasiste tudengivarjudeks.

Tudengivarju ootab ees oma tudeng, kes organiseerib päeva, mis sisaldab osalemist loengutes, praktikumides või seminaridel, kohtumist teiste tudengite ning õppejõududega ja võimalusel veel muudki põnevat. See tähendab, et tudengivari saab kogeda igapäevast ülikoolielu ning saab küsida tekkinud küsimusi nii tudengilt kui ka õppejõududelt.

Tudengivarjuks saamiseks tuleb registreeruda TÜ tudengivarju kampaania kodulehel: www.ut.ee/tudengivari. Haridusteaduste instituudi pakutavad õppekavad leiab sotsiaalteaduste valdkonna alt. Teiste hulgas saab tulla varjutama näiteks tulevasi koolieelse lasteasutuse õpetajaid, klassiõpetajaid, põhikooliõpetajaid, aga ka eripedagooge ja kutseõpetajaid.

Kiiremad haridusteaduste instituudi tudengite varjud saavad lisaks uutele kogemustele ja teadmistele kaasa ka TÜ logoga mälupulga ja võimaluse nautida kinos filmi.

Tudengivarjuks saab tulla kõikidele Tartu Ülikooli õppekavadele aastaringselt.