olia danilevich, pexels.com

Eestikeelsele õppele üleminekut toetavad koolitused

Oleme koondanud siia lehele kõik 2024.aastal toimuvad koolitused, mis toetavad eestikeelsele õppele üleminekut.
Enne koolitusele registreerumist palun veendu, et oled koolituse sihtrühma kuuluv.
Koolitusi rahastab Haridus- ja Teadusministeerium ja need on sihtrühmas märgitud osalejale õppeteenustasuta.

KUUPÄEVKOOLITUSMAHTSIHTRÜHMHIND
JAANUAR 2024
29.01.2024Eesti keele õppimine ja õpetamine mitmekultuurilises õpikeskkonnas
RÜHM ON TÄITUNUD!
110 tundiKoolieelsete lasteasutuste õpetajad, tugispetsialistid, kellel on aktiivne töösuhe koolieelses lasteasutuses.Sihtrühmas märgitud osalejale õppeteenustasuta.
VEEBRUAR 2024
21.02.2024Eesti keele õppimine ja õpetamine mitmekultuurilises klassis
RÜHM ON TÄITUNUD!
110 tundiI-II kooliastme õpetajad, tugispetsialistid, kellel on aktiivne töösuhe üldhariduskoolis.Sihtrühmas märgitud osalejale õppeteenustasuta.
MÄRTS 2024
04.03.2024Eesti keele õppimine ja õpetamine mitmekultuurilises klassis
Toimumine TARTUS
12.03.2024Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks
RÜHM ON TÄITUNUD!
26 tundiAlushariduses töötavad õpetajad ja tugispetsialistid (eripedagoogid, logopeedid, haridustehnoloogid, HEV-koordinaatorid)Sihtrühmas märgitud osalejale õppeteenustasuta.
APRILL 2024
08.04.2024Eesti keele õppimine ja õpetamine mitmekultuurilises õpikeskkonnas
MAI 2024

Eesti keele õppimine ja õpetamine mitmekultuurilises õpikeskkonnas

JUUNI 2024

Eesti keele õppimine ja õpetamine mitmekultuurilises õpikeskkonnas

12.06.2024

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

RÜHM ON TÄITUNUD!

Ootejärjekorda lisamiseks palun kirjuta: anni.vallsalu@ut.ee

Kuulamissoovitus

Kuulamissoovitus Kuku raadiost (saatesari "Kuue samba taga", 22.04.2024)

Kuidas aitab Tartu Ülikool lasteaedades ja koolides üle minna eestikeelsele õppele ning mida tehakse koos teiste kõrgkoolidega? Saatekülaline on Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi algõpetuse professor, õpetajate seminari juhataja Krista Uibo. Intervjuus räägitakse nii täienduskoolitustest, keeleõppemängudest kui paljust muust huvitavast.

Intervjuud saad kuulata siit

Tartu Ülikool haridusteaduste instituut ja Haridus- ja Teadusministeerium

Tehnoloogiaga rikastatud mängud 3-7-aastaste laste eesti keele õppe toetamiseks

Tartu Ülikool